Rozwody

Adwokat rozwodowy

Decyzja o tym by wziąć rozwód, czy ogłosić separację jest jedną z najtrudniejszych w życiu, a postępowanie sądowe w tej kwestii stanowi często stresujące i pełne emocji doświadczenie szczególnie jeśli małżeństwo posiada małoletnie dzieci. Dlatego w tym okresie istotna jest pomoc prawna doświadczonego adwokata specjalizującego się w tej kwestii, który często prowadził sprawy rozwodowe.

 

Adwokat Anna Wróblewska – Kała to doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym z Piaseczna. Zapewnia rzetelną reprezentację Klientów przed Sądem. Adwokat Anna Wróblewska swoim klientom proponuje strategiczne i długotrwałe rozwiązania.

 

Sprawy o rozwód

Całe postępowanie rozwodowe powinno być przemyślane i nakierowane na osiągnięcie korzystnych dla strony rezultatów w postaci zgodnego z zamierzeniem strony rozstrzygnięcia o winie w rozkładzie pożycia, opiece nad małoletnimi dziećmi czy też alimentach i kosztach utrzymania rodziny.

 

Doświadczony adwokat rozwodowy

Warto zatem zastanowić się, czy samodzielnie jest się w stanie podołać takiej sytuacji, czy też skorzystać z usługi prawnej. Pomoc adwokata, który niesie profesjonalną pomoc, i dobrze przygotowany pozew rozwodowy daje bowiem w niektórych sytuacjach, możliwość uzyskania wyroku rozwodowego już na pierwszej rozprawie.

 

Nasza Kancelaria Adwokacka udziela profesjonalnej pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego. Jeżeli potrzebny Ci doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym z Piaseczna, działający w Warszawie i okolicach, zachęcamy do kontaktu.