Pomoc prawna pro bono

Bezpłatne porady prawne

Kierując się wartościami, na których opiera się Adwokatura Polska, nasza kancelaria zaprasza do skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych. Porady przeznaczone są dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej bądź osobistej, jak również dla instytucji non profit i udzielane są w każdy pierwszy piątek miesiąca od godz. 17:00 w siedzibie kancelarii w Rawie Mazowieckiej przy ul. Zwolińskiego 30 bądź w biurze kancelarii w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 58/55, w zależności od preferencji Klienta.

 

Porady prawne pro bono

Zapraszamy wszystkie osoby znajdujące się w trudnej sytuacji do skorzystania z pomocy. Zapewniamy porady wyłącznie po uprzednim telefonicznym zarezerwowaniu terminu spotkania – numer tel.: 784 614 230. Bezpłatne porady prawne nie obejmują spraw z zakresu prawa handlowego i działalności gospodarczej.

 

Oferujemy bezpłatne doradztwo prawne na terenie Warszawy, Piaseczna i Rawy Mazowieckiej m.in. w takich dziedzinach jak prawo cywilne, karne, pracy, rodzinne i spadkowe. Specjalizujemy się m.in. w prowadzeniu spraw frankowych, spraw o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Nasza adwokat pomoże w windykacji należności przedsądowej i sądowej, jak również  w przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej, sporządzi pozew o rozwód lub frankowy, może także pełnić funkcję obrońcy oskarżonego w sprawie karnej bądź pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.