Pomoc frankowiczom

Kancelaria frankowa

Kredyty frankowe to jedna ze specjalizacji jaką zajmuje się kancelaria adwokat Anny Wróblewskiej – Kała. Zajmujemy się kredytami walutowymi, indeksowanymi i denominowanymi. Do każdej sprawy związanej z kredytami frankowymi podchodzimy indywidualnie.

 

Odfrankowienie i unieważnienie umowy kredytowej

Podstawowym celem naszych działań jest dążenie do całkowitego stwierdzenia nieważności umowy kredytu hipotecznego na etapie sądowym. Prowadzimy sprawy o odfrankowienie oraz nieważność umów kredytowych indeksowanych/waloryzowanych, jak i denominowanych. Zajmujemy się umowami trwającymi oraz już zakończonymi poprzez spłatę kredytu.

 

Pozew frankowy – na czym polega pomoc frankowiczom?

Przede wszystkim Kancelaria dokonuje analizy umowy kredytowej zawartej w CHF. W ramach analizy kancelaria dokona sprawdzenia, czy przysługuje Państwu:

  • zwrot środków pieniężnych z tytułu nieważności umowy zawartej z bankiem,
  • zwrot nadpłaconych rat,
  • zwrot składek ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.

W ramach prowadzonego postępowania występujemy z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa na czas trwania postępowania poprzez zawieszenia spłacania rat.

 

Doradztwo prawne dla frankowiczów

Z klientami naszej kancelarii frankowej spotykamy się online i offline. Następnie dokonujemy bezpłatnej analizy umowy kredytowej. Dzięki temu możemy oszacować, które roszczenie będzie dla Państwa najkorzystniejsze, czy roszczenie o odfrankowienie, czy wniosek o unieważnienie umowy kredytowej.

 

Rozwiąż kredyt frankowy z kancelarią frankową

Korzystając z naszego doświadczenia, wiedzy i posiadanych umiejętności uwolnisz się od płacenia wysokich rat za kredyt wzięty we frankach szwajcarskich wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę  mamkredytwefrankach.pl. Unieważnienie umowy kredytowej , analiza umowy kredytowej, pozew przeciwko bankowi, konsultacja z prawnikiem to nasza specjalność.